Zastupitelstvo obce Kamenec

Starosta: Ivan Zeman
Místostarostka: Ludmila Černášová

Členové zastupitelstva:

Jitka Hantkeová

Jiří Mašek

Václav Habr

Miroslav Krejča

Alexander Nagy

Složení výborů a komisí:

Kontrolní výbor

Alexander Nagy - předseda

Jiří Mašek

Kristýna Zemanová

Finanční výbor

Miroslav Krejča - předseda

Jitka Hantkeová

Martina Habrová

Status: Vyvěšeno
Zveřejněno: 16. 4. 2018
Status: Sejmuto
Zveřejněno: 30. 3. 2018
Status: Sejmuto
Zveřejněno: 9. 3. 2018
Zveřejněno 3. 4. 2016
Zveřejněno 30. 1. 2016
Zveřejněno 11. 4. 2015
Den matek 18Brigáda 4. září 2016 10Brigáda 11. 3. 2017 8