Zastupitelstvo obce Kamenec

Starosta: Ivan Zeman
Místostarosta: Václav Habr

Členové zastupitelstva:

Jitka Hantkeová

Jiří Mašek

Ladislav Morovič

Miroslav Krejča

Alexander Nagy

Složení výborů a komisí:

Kontrolní výbor

Alexander Nagy - předseda

Jiří Mašek

Kristýna Zemanová

Finanční výbor

Miroslav Krejča - předseda

Jitka Hantkeová

Martina Habrová

Status: Vyvěšeno
Zveřejněno: 27. 11. 2021
Status: Vyvěšeno
Zveřejněno: 28. 10. 2021
Status: Sejmuto
Zveřejněno: 20. 10. 2021
Zveřejněno 3. 4. 2016
Zveřejněno 30. 1. 2016
Zveřejněno 11. 4. 2015
Brigáda 4. září 2016 3Den matek 2014 11Máje 2012 8